Nejnovější komentáře k filmům

|< nejnovější < novější 1 starší >
  • 16.2.2019  08:33
  Crejdl -
  Železná srdce (2014)
  odpad!

  Blbost, sklamání a to sem na to ku..a šel do kina. Lepší je ruský film T-34

  • 16.2.2019  08:30
  Timemaster -
  Climax (2018)
  *****

  ohle je neskutečně paráádníí !! :-) :-) Pro mne nejlepší "párty-film" co jsem viděl a nejlepší Gasparův film. Myslím, že Gaspar konečně až tady vyjádřil sám sebe !! :-D A taky nejlepší film o nejsilnějším halucinogenu LSD. Lidem bych v kinech povinně do bonbónů kápl trochu acidu, aby z něj měli ten správnej feeling ...haha! :-) Super bylo, že se Gaspar nepokoušel natočit přímo to, co zažívaj lidi na LSD v sobě, ale jak to může vypadat (když by toho bylo fakt mega a ve skupině totálních pošuků) z vnějšku ... Ale stejně, pro člověka, kdo má nějakou tu zkušenost s tripama, to je evidentně často jasný a říká si .."ty vole teď se mu děje to, teď támhle té holce tam to ... brrrrr!! " Mráz po zádech celou dobu. Ztripovaný děcko zamčený v malý místnosti a poslední kapka do oka s acid muzikou na konec ... WWOOOOOWW !!!! Úžasný to bylo !! 5/5 !! :-)

  • 16.2.2019  08:27
  Dalajlada -
  Pach krve 5: Krvavý masakr (2012)
  odpad!

  Extrémní sračka. Tady je zle už absolutně vše. škoda komentáře a času. Zdá se, že mutošům došel žiletkový drát a stali se z nich větší saďouři.

  • 16.2.2019  08:26
  Chřástal -
  Tichá flétna (1978)
  **

  David Carradine ve čtyřroli, dále Christopher Lee a Eli Wallach jako „muž v oleji“. To je obsazení vysněného projektu předčasně zemřelého Bruce Leeho, který napsal námět spolu s Jamesem Coburnem. Prostě legendární film, který je legendární do té doby, než si ho pustíte. Tichá flétna aka Železný kruh měl být asi filosofické kung-fu – a ta filosofická stránka je překvapivě lepší složkou. Souboje jsou opravdu tristní, stejně jako „epický“ příběh: Cord se rozhodl najít a porazit tajemného Zitana, aby zjistil, co se píše v jeho Knize moudrosti. Musí proto projít zkouškami, což vypadá tak, že se pořád producíruje v trenclích, musí zmlátit opici (David Carradine), občas někoho skopne z koně a vede poměrně zábavné rozhovory se slepým flétnistou (autor obsahu, který zde uvádí slepého houslistu, si to asi spletl s Tylovou Fidlovačkou). Suma sumárum pitomé, ale neokoukané. ____ A co se ještě hudby týká, jeden z hudebních motivů připomene o pár let mladší Poledourisův soundtrack k Barbaru Conanovi.

  • 16.2.2019  08:15
  Jazzzz -
  Zlo nikdy nespí (2016)
  ***

  Moji vyhodou zrejme bylo, ze jsem od filmu na ktery jsem nahadou narazil v televizi mnoho necekal. Diky tomu jsem jim byl misty i prijemne prekvapen. Rozhodne jsem se nenudil a jakozto vecny mrmlal ohledne toho jak horory obvykle konci, jsem byl se zaverecnou pointou spokojen, davala mi smysl a logiku. Proc tedy po kladnem komentari pouze tri hvezdy? Film lec neni nudnym, neni ani zadnou peckou a vse co v nem je lze vstrebat ihned na prvni shlednuti. Rozhodne v nem neni nic co by mne primelo k tomu si ho v dohledne budoucnosti poustet znovu.

  • 16.2.2019  08:13
  grizly007 -
  Nenávist, kterou jsi probudil (2018)
  ****

  Pěkná holka, nebejt jí tak nedám 4*. Klasika black vs white.

  • 16.2.2019  08:12
  grizly007 -
  Za zrcadlem (2018)
  ***

  Příjemná komedie, jo a málem bych zapomněl, nemluvili jste s Benem?

  • 16.2.2019  08:08
  Marsik -
  Dům z písku a mlhy (2003)
  ****

  TV SEZNAM - Náhodnou jsem k tomu zasedl a musím říct, že to nebylo zlé. Zajímavý námět. 72% (with J.)

  • 16.2.2019  08:06
  Cinematrix -
  Forever My Girl (2018)
  *

  Tak tohle bylo slabý jak průdušky astmatika. Bylo vidět, že scénář a režii dělala ženská, která jako největší tragédii života považuje to, když jí někdo uteče ze svatby. Neuvědomuje si však to, že spousta chlapů zase považuje za největší tragédii svého života právě tu svatbu. No nic, naštěstí se vůbec nejednalo o hudební film, protože těch pár unylých tónů na kytaru, kterou ten uprchlík ze svadby ve filmu vypotil, taky stálo za prd. No, a to je asi tak všecko.

  • 16.2.2019  08:05
  piglit -
  Bitva o ostrov Saipan (2011)
  ***

  Prodchnuto nejvyšším duchem humanity a lásky k člověku. Asi tak jako film "Hei tai yang 731" z roku 1988. Kdo neviděl, nepochopí...

  • 16.2.2019  08:04
  Inozuka -
  Případ dvou básníků (TV film) (2019)
  ***

  Básníci drží lajnu dřívějších případů: kvalitně obsazeno, v rámci scénáře dobře odehráno, přesto takové obyčejné a předvídatelné. Jako nenáročná zábava po nedělním obědě uspokojivé, větší efekt i ambice bych v tom nehledal ...

  • 16.2.2019  08:04
  Pibi(kus) -
  Uzamčený svět (TV seriál) (2017)
  ****

  Něco, co tu nejspíš ještě nebylo. Představení různejch způsobů, jak se do vězení dostat, jak k tomu kdo přistoupí a jak to tam nakonec funguje. Na mě to má celkem preventivní efekt.

  • 16.2.2019  08:04
  Master19 -
  Columbo - Vražda na videu (S04E05) (epizoda) (1975)
  ****

  Je s podivem, že se dnes s velkou slávou prodávají chytré spínače, ovladače a kdoví co jako by to bylo něco super nového. Je ale potřeba uznat, že miniaturizace přece jen trochu pokročila. Co se týká zápletky, vrah udělal na můj vkus až moc chyb a přitom byl nakonec utáhnutý na úplnou drobnost...

  • 16.2.2019  07:58
  Arsenal83 -
  Rebel v žitě (2017)
  ****

  "Predstav si, akú knihu by si chcel prečítať, a napíš ju." Jednoduchý návod, ako sa stať úspešným spisovateľom. Nie každý je však Salinger. Film je krásnou ukážkou, že tie najlepšie príbehy píše sám život, stačí to len hodiť na papier a môže byť z toho i Nobelovka. Ale pozor! Aj taký spisovateľ, ktorý dosiahne najvyššie ocenenie, musí prejsť 100 krát odmietnutím zo strany vydavateľa. Vydavateľ je vlastne väčšinou hlúpy podnikateľ, ktorý vie o písaní veľký prd, a tak síce Salinger síce nikdy Nobelovku nedostal, ale jeho román Kto chytá v žite je zapísaný v histórii, kým z vydavateľa ostal len bezcenný popol. Apropo, veď aj Rowlingovú odmietlo asi 13 vydavateľstiev, kým jej vydali Harryho Pottera. Jasné znamenie, že to nikdy netreba vzdávať.

  • 16.2.2019  07:51
  Gulde -
  Můj bratr Simpel (2017)
  ****

  Film, od kterýho člověk dostane tak nějak přesně to, co od něj očekává. Emotivní podívaná s docela zajímavým, leč ne zas tak originálním námětem. Ale smekám před Davidem Krossem. Ono hrát mentálně postiženýho člověka se může jevit jako jednoduchá záležitost, ale opak je pravdou. Za mne je to výkon hodný uznání.

  • 16.2.2019  07:45
  Inozuka -
  Jumanji: Vítejte v džungli! (2017)
  *

  V půlce jsem usnul a zdálo se mi pouze o vypracovaném bříšku Karen Gillan. Když jsem se probudil, tak jsem tenhle film vymazal s pevným přesvědčením, že to nejlepší jsem již viděl ... Abych si spravil náladu, musím oprášit verzi 1995.

  • 16.2.2019  07:40
  Accuphose -
  Vymahač (2016)
  ***

  Můj první komentář na ČSFD. Bude plný prvních dojmů, jelikož jsem tento snímek dokoukal před pár minutami. Slušelo by se malé srovnání s konkurencí v podobě "Locke"a "Tísňové volání". Vizuelně a herecky nelze nic vytknout, nicméně chybí autenticita, uvěřitelná zápletka - ta v podobě jakéhosi videa, ta nepřesvědčí. Nechybí ani neduhy ruských filmů, jako snaha o kompenzaci dobra a zla, umělé zvraty v chování a postojích hlavních postav a nečekaný konec, v tomhle případě však s negativní pachutí. Přesto to mělo atmosféru, většinou i dobré dialogy, takže za mě 60%.

  • 16.2.2019  07:40
  BOURQUE -
  Night School (2018)
  *

  Základná koncepcia (ktorú všetci dobre známe a jeho filmové spracovanie sme už videli mnohokrát) nie je zlá. (Filmové) Vyhotovenie už áno. Nový (čerstvý) vzduch do známeho príbehu dokážu vložiť najmä režisér a herci. Ale ani jeden z nich to nespravil. (Spíš) ešte podpriemernejší výkon K. Harta (ako obvykle). Osobné hodnotenie: 58% (*)

  • 16.2.2019  07:39
  Inozuka -
  Rudá volavka (2018)
  **

  Americké filmy snažící se o průnik do ruské duše většinou selžou a nejinak je tomu u Rudé volavky. Absolutně povrchní a připitomnělý pohled na práci agentů i ruskou realitu, který se snaží hrát si na vážně míněné špionážní drama mixnuté Brutální Nikitou. Jediné, co stojí za pozornost, je blonďatý outfit Jennifer Lawrence, které ta ofinka fakt sekne a neotřelé výslechové metody, při nichž běhá mráz po zádech. Takže za dvě hvězdičky s mírně pozdviženým obočím, jak málo zde stačí na 71% hodnocení ...

  • 16.2.2019  07:27
  instant -
  Na střeše (2019)
  *****

  Alois Švěhlík - jedna hvězda za excelentní herectví Jiří Mádl - druhá hvězda za scénář bez klišé a levných řešení René Rypar - třetí hvězda za hudbu kterou jsem docenil až po filmu Martin Žiaran - čtvrtá hvězda za citlivou kameru Praha - pátou hvězdu za překrásné exteriéry, které potěšily tím jak sem je mohl poznávat

|< nejnovější < novější 1 starší >
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace