poster

Potomek

 • USA

  The Prodigy

 • USA

  Descendant

  (pracovní název)
 • Slovensko

  Potomok

 • Velká Británie

  The Prodigy

Horor / Thriller

USA / Hong Kong, 2019, 92 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Asia_Power
  *****

  Jestli někdy přivedu na svět potomka a on se na mě podívá jedním okem modrým a druhým hnědým tak s ním hned na sále třísknu o podlahu (a svedu to na poporodní depresi) nebo ho hned šoupnu do baby boxu páč o žádnou reinkasranci fuckt nestojim a nehodlám měsíce gůglit, kterej chorej zmrd skapal v den, kdy se má ratolest narodila. Nemluvě o možnosti, že bude mít oči normální a stejně zrovna někde zhebne seriálovej nebo masoxovej vrah, co se mu vetře do duše a bude si chtít dokončovat sny a touhy. A než abych každej večer čekala, kdy začne ze spaní mluvit maďarsky nebo kdy dá spolužákovi francouzákem po hubě, to na to radši rovnou seru, podvážu si vaječníky a koupím si morče. To může být posedlý třeba Belzebubem, ale z terárka mi udělá hovno, max mě kousne do prstu a skončí jako předkrm na talíři, zatímco já budu mít klidný spaní. Každopádně zas jednou tleskám packama o sebe, z kluka jsem měla strach a palec hore mamce za snahu o záchranu svého dítěte (já bych ho na jejím místě sejmula už v tom sklepě, i kdyby se tvářil jak Kocour ze Shreka). Závěrečnej hepyjend potěší všechny sluníčkáře a já jdu na pohádku.(14.2.2019)

 • Tet.Ew
  *****

  Filmů o démonech co napadnou tělo dítěte už bylo dost. Ale film o reinkarnaci a o prožívání starého života v novém těle to sem zatím neviděl. Až teď. Z kina odcházím celkem spokojený. Hororem bych to asi nenazýval a to hlavně proto že lekačky až na pár výjimek zde nenajdete. Ale za scénář, atmosféru a provedení dávám za plný počet. "které se ti libí víc. Modré?Hnědé" Líbilo se mi to(7.2.2019)

 • bloodline
  ****

  Solídny prírastok do strachuchtivej domácnosti. V čase, kedy vznikajú na hororovej scéne samé žbrndy, prišlo na svet konečne niečo s prémiovým nádychom. Inšpirácia s Chuckym reže viac ako Adidas s piatimi pásikmi, ale zároveň ponúka prešpekulovanejší priebeh. Koniec v štýle mindfuck ideálne zapadol do slastnej spokojnosti. Znova vidím hororové zajtrajšky vo veselších tieňoch. 3 a 1/2*(8.2.2019)

 • Streeper
  ***

  Potomek je zvláštní lehčí horror, který by zvládl u ten největší staršpytel. Líbí se mi originální téma, které je o děsivém dítěti, rozdíl je v tom, že není posedlý démonem ale duší a to se mi na tom líbilo. Vzhledem k tomu, že se o téma, které se ve filmu řeší hodně zajímám a opravdu tomu věřím, tak si mojí pozornost snímek získal hned. Musím zde vyzdvihnout herecký výkon Jacksona Roberta Scottam, který byť osmiletý, dokáže utáhnout celý film úplně na jendičku! Není to nejdokonalejší snímek, ale zajímavý a napínavý, je tam pár scén, u kterých se opravdu leknete, ale spíše se to přiklání k tomu thrilleru než hororu.(14.2.2019)

 • Karp
  ***

  Utěšený film, u kterého mě zamrzel jen otevřený konec. Nelze očekávat nadprůměrný zážitek ani obyčejný vyloženě tuctový film, své kouzlo má. Solidní, to je asi dobré hodnocení. A Jackson Robert Scott je v roli hodného zlobivého chlapečka výborný. Je snad jen škoda trochu tupého a z poloviny dokonce nesmyslného chování rodičů. Také zkratky ve scénáři či střih občasně působí příliš velké skoky ve vyprávění, ale ve výsledku nejsou na škodu a Potomek si drží solidní spád.(10.2.2019)

 • - Postava Milese (Jackson Robert Scott) má heterochromii, rozdíl v zbarvení očí (v případě Milese, pravé oko je hnědé a jeho levé oko je modré). (Tet.Ew)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace