poster

Láska mezi regály

 • Německo

  In den Gängen

 • anglický

  In the Aisles

 • Slovensko

  Láska medzi regálmi

Drama

Německo, 2018, 125 min

Režie:

Thomas Stuber

Kamera:

Peter Matjasko

Střih:

Kaya Inan
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Bachy
  *****

  Vizuální slast a koupel v modrožlutý melancholii. Ihned po projekci ještě s výhradou, že možná málo zakousnuté a občas trochu po povrchu, ale už druhej den to rozkvetlo. Ač smutný obsahem, ve vyznění hlavně citlivý kus. Toť k celku. A pak... nejlepší jezdecká scéna ever. A je úplně fuk, jestli to porovnáváte s jízdou na nějakým fantasy divnotvoru nebo třeba s jízdou volantovou. Furt nejlepší ever. Son Lux <3(31.7.2018)

 • Martin741
  ****

  Nemecka kinematografia toho z kvality vyplodila len malo, a dost sa jej vyhybam. Toci tam filmy jedno individuum zvane Uwe Boll, a jeho filmy, to je hruza, v horsom pripade rovno hnoj. Tuna ide o artovy snimok od rezisera Stubera - chlap v sklade, zamiluje sa, chlap len vegetuje zo dna na den, do toho vstupila ona, a film sa roztocil. Laska mala hodne do seba, este aj zivot v casto svojraznych bublinach jednotlivych oddeleni. Obycajne dialogy prevazuju, to dodrzuje aj tento film . 70 %(13.11.2018)

 • misterz
  ****

  Ťažké rozhodovanie, vidím to tak na hranici 3-4 hviezd. Na jednej strane tu máme peknú myšlienku, jednoduchý príbeh ako zo života a príjemné nezávislejšie vyznenie a na strane druhej sa mi zdalo, že sa tu venovalo málo priestoru samotným postavám. Dokonca aj hlavná sa mi zdala dlhý čas ako jedna veľká záhada. V tomto smere to liezlo ako z chlpatej deky. Prikláňam sa však k lepšiemu hodnoteniu, pretože keď už nič iné, tak to aspoň vo mne zanechalo príjemný pocit. 70/100(10.12.2018)

 • radektejkal
  ****

  Německy přesný film, jehož scény se logicky pojí ve chvíli, kdy je divák zpracuje. Film je rozdělen na tři části, které detailněji rozebírají osudy tří zaměstanaců supermarkertu: Christian, Marion, Bruno. Přitom (v rámci všech osudů) je patrný šok způsobený "der Wende" před skoro již třiceti lety. "Vor der Wende und nach der Wende, nichts mehr ist das Selbe". Český název "Láska mezi regály" je přírozeně "der Mist", protože evokuje jen malý díl pestré palety (až v horním regálu) citů projevených i zamlčených. Uvažování českých distributorů je zvrhlé, jelikož se domnívají, že prostý název "Mezi regály" není dost marketinově na výši. Supermarket je jedním z největších fenoménů naší doby, a už přiblížit ho tímto způsobem, je úctyhodný čin. Pozn. 1: Zvažovali jsme se ženou, co si pustíme na Štědrý večer, a myslíme si, že jsem nevybrali špatně - i v supermarketech se slaví Štědrý den.(24.12.2018)

 • Hanys_
  ***

  Tichý skladník bez papírů na ještěrku, ukecaná doplňovačka zboží a životem protřelý mentor Bruno. Celkově se tam sešla dost zvláštní skvadra zaměstnanců, ale tak to prostě někdy bývá. Dýchly na mě (hlavně v první půlce) vzpomínky na mládí, pak už mě ten podivný vztah/nevztah moc nebral, ikdyž chápu, že to nebylo jen primárně o něm. Svým způsobem taková noční pohodovka, rozhodně zajímavá, ale určitě ne pro každého.(22.11.2018)

 • - Celosvětová premiéra proběhla 23. února 2018 na filmovém festivalu v Berlíně. (Stoka)

 • - Natáčení probíhalo od 28. února 2017 do 12. dubna 2017 v Německu – konkrétně v Bitterfeldu, Leipzigu, Wittenbergu a Karlsruhe. (Stoka)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace