poster

Mission: Impossible - Fallout

 • Austrálie

  Mission: Impossible - Fallout

 • Kanada

  Mission: Impossible - Fallout

 • Nový Zéland

  Mission: Impossible - Fallout

 • Velká Británie

  Mission: Impossible - Fallout

Akční / Dobrodružný / Thriller

USA, 2018, 147 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Tom Hardy
  ****

  Týmová hra tentokrát ustupuje, aby si mohl Ethan Hunt "vyžrat" svůj zatím největší přešlap. Šlape to skvěle, má to sexy lokace i herečky, akce je dech beroucí (v rámci kontaktních soubojů rovnou nastavuje sérii úplně nový strop) a scénář dává, minimálně v rámci nastavených pravidel a v minulosti rozjetých linek, smysl. Jenom moc nerozumím tomu, proč tvůrci hráli s tak otevřenými kartami v případě postavy Henryho Cavilla. Fakticky ale nejde Falloutu skoro nic vyčíst. Jenže... na můj vkus už to byl trochu moc Bond a málo Mission: Impossible. A to mi pocitově tenhle film řadí za jedničku, trojku, čtyřku i pětku. I když by si vzhledem ke svým řemeslným kvalitám a Cruiseově nasazení zasloužil být podstatně výše. 70%(22.9.2018)

 • H34D
  *****

  Řekl bych, že počínaje třetím dílem této série se tvůrcům daří vystihnout přesně tu mez, kdy akce a různé těsné momenty působí "nereálně", ale vlastně zůstávají realistické. To, co předvádí elitní agent Ethan Hunt a jeho tým funguje při nejmenším v rovině emocí a diváckého prožitku lépe než James Bond (a podobní). Ten film vás prostě dokáže nabít energií a královsky pobavit každou svou minutou. Možná bych taky zmínil, že zejména Falloutu se v dané sérii, resp. mezi akčními filmy obecně, daří být docela málo předvídatelný. Osobně si tedy nedokážu představit, že bychom měli v daném žánru chtít více. 9/10(26.8.2018)

 • Davies182
  *****

  "I'll figure it out!!"... a počítačové akční scény Avengers (a všech dalších nejen letošních blockbusterů) se smutně krčí v koutě. EDIT: napodruhé ještě lepší a neméně intenzivní, musím šestku korunovat na dosavadního IMF krále - i kdyby jen proto, že dvakrát jsem zatím na žádné Huntově předchozí misi v kině nebyl.(2.8.2018)

 • verbal
  ***

  Má to snad úplně všechno! Plutónium, Ajfelovku, bandu třípísmenných agentur, dvojité agenty, trojité agenty, jasné zmrdy, skryté zmrdy, Kašmír, sexy špionku, hnusnou špionku, výpravu jako kráva, tisíc statických i pohyblivých kamer a samozřejmě trpaslíky, ale … Představte si, že na vás jednoho večera začne z druhé strany baru pomrkávat totální kunda. Vysoustružená jako z masturbačního katalogu plnými rty vykrouženými do lascivního O pomalu vysrkává z oliv ančovičky, sem tam si objedná banán, který si bez kousání zasune do jícnu a polkne, přičemž vás s lačně přimhouřenýma očima fixuje pohledem, občas si špičkou jazyka olízne nos a její zrychleně se vzdouvající 95D jakoby se každou chvíli chystaly samovolně vyklouznout z přecpaného dekoltu. Pro jistotu se ohlédnete, jestli za vámi náhodou nestojí nějaký podměrečný, urputně dobarvovaný a chirurgicky z posledních sil udržovaný obstarožní sájentolog, a když se přesvědčíte, že tomu tak není, kvapně koupíte dva Kedlubnové bollsy a rozhodnut risknout, že se ráno neprobudíte s ukousnutou hlavou a uzlem na čuráku, se to vydáte prozkoumat zblízka. Pak však po jejím hysterickou dickcí proneseném půlhodinovém monologu o nutnosti zastavit globální oteplování a zachránit všechny mouchami obsypané africké děti s hrůzou zjistíte, že je úplně blbá, z huby ji smrdí tak, že v okruhu dvou metrů padají k zemi blijící masařky, a navíc si při svém zaníceném vyprávění co pět minut nahlas bublavě usrala. A tak se raději se svým pepermintovým likérem vrátíte zpět na svou stranu baru, ještě chvíli se pokocháte pohledem na to výstavní zpracování, snažíc se zapomenout na všechny ty „bonusy“, načež se otráveně odeberete domů pustit si péčko. Po dokonalé, hutné a inventivní Imposibilní pětce Kryštofovi evidentně zřídly spermie, nicméně rozjetá mašinka Tomáš urputně tlačila na poslední předdůchodové promo, a tak prostě jen zoufale naházel do generátoru nenápaditých, tisíckrát omletých klišovitých pičovin „špionáž, agenti, akce, jaderný, pár tupých zvratů, auta, motorky, vrtulníky, hodně cestovat a Gimli“. Ovšem následně vyplivnutého Bonda z Ereboru, který si názvem i scénářem říká o Folaut, naprosto fantasticky natočil, což je třeba ocenit alespoň dvěma hvězdami. A ta třetí je za ty noční můry, které musel během natáčení zažívat chudák Supergej. To bylo co půl hodiny: „STOP!!! No tak, pane Clavin, zase se zapomínáte! Pokrčte se v kolenou a pořádně nahrbte, ať vedle vás Tomík i v těch vycpaných botách na podpatcích nevypadá, jako by zabloudil v jahodách, a že byste ho i stojícího na špičkách zabil jen tím, kdybyste se pečlivě nedíval, kam šlapete … „(3.8.2018)

 • JohnnyD
  *****

  Hollywoodske remeslo v tej najväčšej kráse. Kým v prvých dvoch filmoch ságy to vyzeralo, že pokiaľ sa séria nevydá smerom ku komédii, nebude to fungovať, McQuarrie a spol. dokázali tento pulpový béčkový námet o gumených maskách, prekombinovaných zradách a šialených akčných scénach vtesnať do niečoho, čo sa tvári a budí seriózny dojem, no zároveň si drží nadhľad a neskĺza do sebaparódie. To je prosím pekne číre umenie a majstrovská žánrová zručnosť. Mission: Impossible - Fallout je monumentálna popcornová akcia, ktorá len ťažko nájde v súčasnosti konkurenciu a jednoznačne najlepší diel ságy!(3.9.2018)

 • - Celosvětová premiéra proběhla 12. července 2018 v Paříži. (Varan)

 • - Spoiler: Ve scéně, kdy Hunt (Tom Cruise) ukazuje Walkerovi (Henry Cavill), jak funguje zařízení na tvorbu masek, se ho Walker zeptá „jestli lidi na tohle vážně naletí“. Přestože ve funkčnost masek nevěří, sám je nakonec ve druhé půlce filmu napálen. Zároveň je tato scéna předzvěstí, že Walker je extrémista John Lark. (JustMeeKatie)

 • - Když James Hunt (Tom Cruise) ujíždí na motorce, tak v čase 58:08 míjí v protisměru jedoucí černý Renault Megane RS (třetí generace 2008–2016) s registrační značkou EC-191BP. Ale v následující scéně totožné auto předjíždí. (DBlitz)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace