poster

Zlý časy v El Royale

 • USA

  Bad Times at the El Royale

 • Slovensko

  Zlé časy v El Royale

 • Velká Británie

  Bad Times at the El Royale

 • Nový Zéland

  Bad Times at the El Royale

 • Austrálie

  Bad Times at the El Royale

 • Kanada

  Bad Times at the El Royale

Mysteriózní / Thriller

USA, 2018, 142 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • verbal
  ***

  Někdo tady moc chtěl být Kventýn, ale zcela postrádá jeho dialogovou dickci i jakýkoliv sysel pro nějakou solidní pointu. A je z toho sice vcelku hlavopatoidní, ovšem předvídatelná, vleklá a ničím extra zajímavá žvanivka se zcela nevyužitým potenciálem solidního nápadu hraniční čáry mezi dvěma státy. Mohlo to být alespoň herecky bezchybné, kdyby nebyli výborný Tahoun junior, mimochodem je vidět, že ho Bill asi neadoptoval, a jako vždy famózní Džef Mosty téměř vymazáni odporným, prkenným a dokonale depilovaným metrobukanýrem Homotórem a peklotyčně slizkou a neméně „talentovanou“ Dakokotou, jež by udělala nejlépe, kdyby nadále výhradně setrvala s jezdeckým bitchíkem jen v šedi telenovelizovaných masturbačních fantazií otylých padesátek. Takže co s tím? Ve Zlejch časech mezi El filmy to byl vcelku jednooký král, nicméně je nutno být přísný, ale spravedlivý, a v krizích nesnižovat kulturní etalon. Hnusná znuděná trojka.(12.1.2019)

 • emma53
  ****

  Až pojedu nedaleko jezera Tahoe, tak se zdaleka vyhnu hotelu El Royale. Tam se dějí věci, jen si je ještě tak trochu uspořádat. Takové zvraty v ději jsem dlouho neviděla, ale mně to dnes bavilo. Kdo, kdy, proč....no to nebylo možná až tak důležité, spíš to byl pokaždé šok. Nehledala jsem moc logiku, nepřirovnávala s ničím podobným a jen jsem schovaná někde za rohem pozorovala dění v tomhle zajímavém hotelu se zajímavýma lidičkama.(26.12.2018)

 • silentname
  ****

  "Bad Times At El Royale" sa nakoniec ukázal byť vskutku dobre napísaným filmom s dobrými postavami, ktoré som mal záujem sledovať od začiatku do konca. V mnohom mi to pripomínalo film Quentina Tarantina "The Hateful Eight". Spracovaním, dialógmi a musím povedať aj spôsobom, akým sme spoznávali jednotlivé postavy. Možno je pravda, že tentokrát sa neocitajú všetky postavy v jednej miestnosti počas celého času, no iné paralely tam viditeľné pre mňa sú. Už len minimálne faktom, že tu máme postavu, ktorá viac-menej všetko pre našich hrdinov pošle do skutočných pekiel. Keď sa s postavami stretneme prvýkrát mal som strach, či ma budú baviť a ako na mňa zapôsobia. Dakota Johnson vyzerala byť nič moc, no nakoniec mám pocit, že všetci mali niečo do seba, každý z nich podal skvelý výkon a všetci naši hrdinovia sa ukázali byť veľmi zaujímaví. Miesto, kde sa môžem záujem o film začal trošku rozpadať prichádza ku koncu, kedy na scénku prichádza Chris Hemsworth. A nechápte ma zle. Skvelý herec, vynikajúci výkon a skutočne zaujímavá rola, do ktorej sa dostal. No môj problém s jeho prítomnosťou je ten, že zrazu ma z toho konceptu tých šiestich postáv, na ktoré sme sa sústredili kompletne vyhodil. Zrazu sme tu miesto toho mali veľmi sebavedomého manipulátora, ktorý si užíva byť veľkým zloduchom a má radosť zo svojich činov. A úprimne hovorím, že nemal pre mňa toho moc čo ponúknuť. Skutočne by som si prial, aby ten film bol len o tých hrdinoch, ktorých sme mali, ktorých sme spoznali, a dali do toho všetko čo sme potrebovali. A obišiel by som sa bez toho ruletového finále. Ale na druhú stranu je to spracované dostatočne dobre a je tu pár momentiek, ktoré z toho tiež pre mňa veľmi dobre vyplynú. Najmä posledné momentky s Milesom sú veľmi silné a dobre spracované. A dáva to tomu všetkému význam a aj nejaké posolstvo. Všetci sa bojíme pekla. A nikto nechce odísť z tohto sveta s pocitom, že ho na konci čaká peklo. Takže to bolo super. Nebudem sa už opakovať, všetko čo som chcel k tomu povedať som už povedal a reálne film odporúčam na zhliadnutie, len mám pocit, že mohol mi ulahodiť aj o niečo viac, keby to ostalo v tom tóne, aký sme mali pred tým veľkým ohnivým finále. Čo ale na filme ešte musím vyzdvihnúť je jeho nádherné vizuálne spracovanie a skvelá hudba, ktorá to neustále dokáže posúvať vpred. Hodnotenie: B+(19.12.2018)

 • Morien
  odpad!

  Když pominu ten absolutní clusterfuck, tedy chci říci galimatyáš, kterým je scénář/děj/pointa/plynutí/syžet, tak jako zásadní chybu vidím vedení herců a fakt, že vůbec z nikoho rejža nedokázal vytřískat patřičně charismatický výkon, který by mě jako diváka dokázal udržet v pozornosti a ulpět mi aspoň mírně v paměti.(12.1.2019)

 • lamps
  ****

  Ne že bych z toho skákal nadšením, ale tohle retro se mi strefilo do nálady a dlouhodobého vkusu. Kdybych měl sám schopnosti na to, abych psal i režíroval v Hollywoodu, podobné storky s nepředvídatelnými hrdiny a na malém, často symbolickém prostoru, by mě asi zajímaly ze všeho nejvíc. A to i díky soundtracku, s nímž si v tomhle případě Goddard náramně vyhrál a vytvořil dobovou kulisu, kterou musíte milovat. Scénář pravda jede spíše na efekt, postavy vyloží karty na stůl až příliš brzo a opravdu památných hlášek moc nenajdete, ale pořád je to rozkošně extravagantní filmařina, která dokáže bez problémů, jen správným načasováním vysvětlujících flashbacků, držet diváckou pozornost a nepřestává napínat, která ze zajímavě napsaných postav vyjde s hlavou na svém místě. Samotný hotel je boží a charakterní, herci přesní a docela stojí za obdiv, jak Goddard dokázal očernit morálku Ameriky jen s několika málo aktéry, jedním záhadným místem a ještě záhadnější filmovou páskou (přičemž není moc těžké odhadnout, který zámořský idol se na ní má zvěrstva dopouštět). Mohlo to být určitě více žánrově podvratné a v první polovině výrazněji gradované, za mě ale přesto spokojenost. 75%(17.10.2018)

 • - Natáčelo se v Kanadě (Vancouver) a v Los Angeles v Kalifornii (USA). (Varan)

 • - Chris Hemsworth musel kvůli roli zhubnout až 13 kilo svalů, které měl kvůli natáčení Avengers 4 (2019). (NiWi)

 • - Film bol do kín posielaný v rovnaký deň ako Prvý človek (2018). Oba filmy sa odohrávajú v roku 1969 a v oboch filmoch hrá Shea Whigham. (Astonko)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace