poster

Johnny English znovu zasahuje

 • Velká Británie

  Johnny English Strikes Again

 • Velká Británie

  Johnny English 3

  (pracovní název)
 • Slovensko

  Johnny English znovu zasahuje

 • Kanada

  Johnny English Strikes Again

 • Nový Zéland

  Johnny English Strikes Again

 • Austrálie

  Johnny English Strikes Again

Akční / Dobrodružný / Komedie

Velká Británie / Francie / USA, 2018, 88 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • laepus
  ****

  Čtyři si to ani náhodou nezaslouží, ale dám je... takže vlastně zaslouží :) Dějově, filmařsky, logicky je to děravé jak cedník a pozorný divák se musí ptát, jestli to opravdu tvůrcům nevadí. Ale jak vidím, tak nevadí. Navíc děj je z velké části kopií prvního dílu a mnohé vtipy se jen v drobných obměnách opakují. Ale přesto. Ale přesto fungují a smálo se úplně celé kino skoro po celou dobu filmu. Rowan Atkinson tak dokázal znovu sám utáhnout celý film jen sérií svých skečů, protože jakmile sleze z plátna (naštěstí se to neděje příliš často), je film nulový. Pro mě absolutně nejlepší fór je hned na začátku s Edwardem Foxem - znalci starších filmů pochopí ;) a pak scéna s virtuální realitou - ta je dokonalá a dost možná jedna z nejlepších věcí, jakou kdy Atkinson natočil.(5.11.2018)

 • Pethushka
  **

  Scén, kdy se člověk zasměje oproti předešlým dvěma filmům výrazně ubylo, a zůstává tak příšerný scénář s děsně ohranou zápletkou a rozuzlením, kterému nejde uvěřit. Nevadilo by mi to, kdyby to fungovalo aspoň jako komedie. Jenže starý dobrý Mr. Bean je pryč a zdejší humor je všechno, jen ne přirozený. Znovu už ne. Prosím, znovu už ne. Nuda, 2*(13.12.2018)

 • Pierre
  ****

  Rowanův komediální comeback je pro mě zázrakem a snad i splněným snem. Jsem strašně rád, že třetí English vznikl. Některé vtipy byly tradičně zcela jednoduché, nevypointované, předvídatelné a já nevím, co všechno.Ale to je mi v tomto případě úplně jedno. Možná mě akorát trochu mrzí, že hackarská nebyla vůbec využita a záporák stál za starou bačkoru. Ale důležitý byl vlastně jenom humor. A zasmál jsem se skoro včemu jsem měl. Ty vtipy mají učinnost. Hlavně pokud se vám líbily předchozí díly a jste fanoušci Rowana Atkinsona, jehož komika je pořád neodolatelná. A stále je nejlepší ve stylu Mr Beana. Takže naprostým vrcholem filmu je tanec na diskotéce. Ten má pro mě šanci stát se legendou. Ale asi úplně nejvíc mě pobavily záběry čitého zla, z narozeninové oslavy. A třetí English u mě má ještě jedno velké plus svým návratem ke stylu prvního dílu. Dvojka si tak trochu jela po svém a jedničku ignorovala. Tohle je návrat ke starým kořenům. A to velmi potěšující. Mé nadšení z něho by se mohlo vyrovnat majetku Andreje Babiše.(30.10.2018)

 • Stoka
  **

  Johny English se znovu vrací, aby nám ukázal, že už to neumí podat, tak jako předtím. Pracuje jako učitel a seznamuje své žáky se špionskými taktikami a hračkami - mimochodem, vystavuje jich nebezpečím. Hned na úvod je povolán do mise, kde musí čelit hackerskému útoku a vybrali si ho proto, protože zbytek agentů maródí, jsou odjetí na dovolených a nebo už jsou moc staří a tahají nohy za čaganem, tak a padlo to na Englishe. Jednoduchý a svým způsobem i nudný příběh, který ani nevede k řadě humorných okamžiků (jako jo, párkrát jsem se trochu zasmál). Tohle pokračování se moc nepovedlo.(14.1.2019)

 • SNCIS
  *****

  Obsahuje spoilery: "Pánové, mám tady aktivační balíček pro agenty. Erární smartphone. 580 megapixelů, HD retina displej 4,7 palců." - "Vymakané. A co to střílí? Otrávené šipky?" - "Nic to nestřílí, je to telefon. Napojení na Twitter, Instagram a zabezpečené přihlášení k Uberu." - "O čem to mluví, Boughe? Potřebuju zbraň, ne chrastítko." Rowan Atkinson v boji proti kyberterorismu. Během filmu podpálí restauraci, napadne 82 letou stařenku v bistru, zaútočí na prodavače biobezlepkovými bagetami, pořádně zatrsá na tanečním parketu, odpálí raketu s plynem na cyklisty. Do toho všeho pronese nějaký ten vtípek. "Dám si londýnského lumíka." - "Prosím? Nějak nevím... co že?" - "To je džin, vodka, armagnac, cherry a navrch špetku parmezánu." A o zábavu je postaráno. I když se smějete třeba, jen když okusí ostré chilli. Olga Kurylenko předvede svoje kůzlátka, takže také upoutá vaši pozornost. - 100%. P.S: Jednoznačně nejlepší komedie roku 2018!(17.1.2019)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace