poster

LEGO® příběh 2

 • USA

  The Lego Movie 2: The Second Part

 • Dánsko

  LEGO Filmen 2

 • anglický

  The Lego Movie 2

Animovaný / Akční / Dobrodružný / Komedie / Rodinný / Fantasy / Muzikál

USA / Dánsko / Austrálie, 2019, 107 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Mr.Ward
  *****

  Lego filmy moc neprožívám. Direct-to-video verze nejsou nic moc, a celovečeráky pro kina jsou kromně The Lego Ninjago Movie celkem povedené. Lego Movie 1 mě osobně ale přišlo trochu zdlouhavé a Lego Batman Movie zase moc epileptické. Vzhledem k nudnějšímu únoru jsem se ale vydal na Lego Movie 2 do kina a nelituji. Začátek zase trochu nejistý a konec občas přepálený, ale to mezitím byla opravdu zábava. Bavil jsem se, bavili se i dospělí a děti, takže myslím že spokojenost byla na všech frontách. Pro mě zatím nejlepší Lego film vůbec :-)(10.2.2019)

 • Nevka
  *****

  Pohlcen nadšením nakonec přecházím k plnému hodnocení. Phil Lord a Christopher Miller totiž sepsali perfektně fungující scénář, který člověka pohltí od začátku do konce. Chrlí jednu hlášku za druhou, je zábavný, morálně poučný, a ke všemu prostě boží (přeužívání této fráze se nikdy neomrzí)! Na druhou stranu je třeba říci, že LEGO Movie balancuje na mnoha hranicích snesitelnosti, které mohou zapříčinit to, že se náhodné "maminy" s dětmi nebudou bavit, protože nepochopí většinu odkazů, nebo některým rádoby dospělým bude vadit mírná infantilnost, kterou se prezentuje prakticky celý sesterský systém. Ostatně právě v infantilnosti onoho systému spočívá krása celého propojení LEGO světa s tím reálným - pokud si v průběhu uvědomujete, proč se dané postavy chovají tak, jak se chovají. Má to jednoduše svou logiku. V okamžiku, kdy se nad to všechno povznesete, dostanete různorodý koktejl animovaného dobrodružství, který pod zdánlivě naivní tváří dětské taškařice skrývá mnohem sofistikovanější myšlenku a systém. Závěr je navíc dost překvapivě "vypointován" úplně do jiných rozměrů. Jednička byla sice o něco málo vybroušenější, ale i tak se jedná o jedno z nejlepších animovaných pokračování vůbec. Oproti druhému Ralfovi úplně jiná liga.(13.2.2019)

 • dankri300
  *****

  Na rovinu...kdo tohle nevidel na drogach, je jedno jakych, nema pravo to hodnotit protoze si nevsimne te neskutecne propracovane myslenky, ze se to neda ani popsat. A snaha manipulace s detmi o “plastech, chudobe” a tak tooo proste žeru v dobrem slova smyslu. Jestli jste toto nezažili, tak jste videli jen povrchni čast hluboké myšlenky.(10.2.2019)

 • Marys
  ***

  Dobré, no nie výborné, ani skvelé. Taký lepší priemer. Niečo medzi 3-4 hviezdičkami. Čakal som trochu viac, no ani neviem čoho. Možno za to môže aj slovenský dabing, ktorý nevychytal všetky skeče a bonmoty. Aj pôvodná hudba znela v titulkoch inak než tá naša dabovaná. Ale nebolo to určite len tým. Jon Lajoie ako tvorca textov "o ničom" bol dobrá voľba, napriek tomu, že ma film úplne nevtiahol.(15.2.2019)

 • 3DD!3
  ****

  Mimozemští návštěvníci z minulého dílu po sobě nechali pustou poušť ve stylu světa z Šíleného Maxe, ale bude hůř. Přichází třpytky a flitry... Sestrovražedý souboj začíná. Pokračování přišlo o moment překvapení, ale pořád má kouzlo. Skvělá zábava s hromadou odkazů, i když tentokrát více pro děti, děti dívky. Musím že sklepa vyhrabat krabice. Cítil jsem se téměř pohnutě. Není moc dětských filmů, které vám řeknou, že dospět je špatné. Že dospět znamená prakticky skončit.(10.2.2019)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace