Nastala chyba při přehrávání videa.
 • tron
  ***

  Vôbec neviem, čo si o tom mám myslieť. Na jednej strane totálna hovadina, na strane druhej to má viacero dosť zaujímavých, originálnych a teda osviežujúcich nápadov. Postavy sú strašne nezaujímavé, ale herci podávajú tak zvláštne a čudné výkony, že je veľká sranda pozerať sa na nich. Triky sú dosť hrozné a Venom je dosť nahovno, vyzerá však zároveň zaujímavo (viem, protirečím si, ale fakt som z neho mal taký dojem). Akčné scény nie sú geniálne, ale je ich dosť a nie sú zlé, rýchlo vďaka nim utečie čas. Scenár ja na jednej strane príšerne neprekvapivý, na druhej ponúka hlavného hrdinu, ktorý trhá ľuďom hlavy a následne ich žerie, čo vedie k pozoruhodným eticko-biologickým myšlienkam (je Eddie tým pádom kanibal, alebo má Venom vlastný žalúdok?). Síce je scenár plný blbostí, tak ale zas aspoň sa stále niečo deje a nestíhate sa nudiť, čo nie je málo. V jednej scéne je to nechutný a drsný „body horor“, v druhej neškodné rodinné dobrodružstvo pre tínedžerov s tomu odpovedajúcimi fórikmi. A to som ešte nespomenul kurióznu potitulkovú scénu. Ako vravím. Vôbec neviem, čo si o tom mám myslieť. Ale mám rád vo filmoch San Francisco.(8.12.2018)

 • juta
  *****

  Stoprocentní film to rozhodně není, ale já se u něho hodně dobře bavil a i když mě nějak takovéto filmy nijak zvlášť neberou, tak tohle je taková malá výjimka. Už od ukázek to vypadalo slibně a výsledek nakonec potěšil. Jen je škoda, že si i tento film převzal zvuk, který se bere u podobných situací, kdy někdo padá, mnoho desítek let zpátky a divím se, že se stále používá a to je zvuk řvoucího muže, který slýchávám dost často a jsem na to už alergický (konkrétně je ve filmu na 1:07:15 u verze 1:40:00). :D(24.12.2018)

 • EvilPhoEniX
  ****

  Na Venoma se zatím šíří velký hejt, protože kritici na RottenTomatoes dali průměrný rating pouze 4.3, ale na IMDB je poměrně spokojených 7,0, takže to opět vypadá, že diváci jsou vesměs spokojeni, pouze kritici brblají, ale to oni vždy když se nejedná o sofistikované Drama, muzikál či levné Indýčko. Já osobně moc nečekal, ale Ruben Fleischer režisér Zombielandu a Gangster Squad mě opět příjemně překvapil. Zamrzí, že zatrhli Rko, ale pořád to působí dost drsně a temně i bez krve. První úvodní půl hodina je lehce pomalejší, ale jakmile se Tom Hardy seznámí s Venomem (Scéna v laboratoři je atmosféricky hororová) je to jedna velká akční zběsilá a adrenalinová jízda až do konce, která nesešlápne z plynu. Tom Hardy hraje jinak než kdykoliv předtím a je překvapivě velmi vtipný a kdo toho chlapa má v oblibě, tak po tomhle si jej oblíbí ještě víc. Hlas Venoma se také povedl a jeho podoba je perfektní. Akce je super, byť se odehrává často ve tmě, pořád je dostatečně napínavá, drsná a se slušnou kamerou. Takže jediné výtky směřují pouze k průměrnému záporákovi a poměrně málo strhujícímu finále, ale bavil jsem se nadmíru dobře a o to přeci u komiksu jde. Woody Harrelson jako Carnage bude boží. Kino bylo narvané, doufám, že po finanční stránce film uspěje.75%(4.10.2018)

 • SeBig
  ***

  Upřímně..fakt jsem od toho nic neočekával..lajdsky řečeno čekal jsem mrdku, když jsem jakž takž četl to, že to nebude mít se Spideym nic společnýho, pak ty recenze z tomatohovan nebo jak se ta neznámá nikohonezajímajíc stránka jmenuje.. nakonec milé celkem zábavné překvapení.. Hardy leč jeho držku vidím všude v poslední době, až mě už ten herec irituje stejně jako Dvejn Džonsn mi tu přišel překvapivě vpohodě.. sem tam nějaká vtipná scéna, soundtrack nic extra ale ujde, přiběh jednoduchost, ale to mi neva a záporák je takovej.. nic mocovej.. doufám, že třeba v dalších "dílech" (jestli tedy budou mě by to tedy osobně nevadilo) navážou i společně s jinýma originama Spideyho záporáků (jestli tedy budou) na svět kde náš Spidey ted funguje.. pak by mohli klido pído udelat Sinister six vs Avengers a já bych slintal blahem a změnil bych totálně pohled na všechny tyhle originy. Doufám, že to tak bude. Koneckoncu celkem fajn zábavná marvelovka, i když SPOILS: jsem čekal od Venoma trochu toho záporáctví, když už to má bejt záporák ten konec stím ,,jdem zachránit svět" mi moc nesedl. Harrelson na konci byl špica.(7.10.2018)

 • HAL
  ***

  Začíná to jako alternativní verze nedávného Upgrade... problém je ale že je to úplně, ale fakt úplně pitomé, a z brakového sci-fi se to nevyhnutelně zvrhne v klasickou cheesy komiksovku, ve které vůbec nic nedává žádný smysl. Hardy se snaží to zachraňovat kde může, kameraman v akčních scénách taky, ale šancí mají jen málo. Tak aspoň že ve chvíli kdy už vás film svou blbostí ubije téměř do bezvědomí, tak ty asi tři nebo čtyři hlášky Venoma jsou pak i vtipné. 5/10(19.12.2018)

 • - Po Hulk (2003), Ant-Man (2015) a Ant-Man and the Wasp (2018) se jedná o čtvrté zpracování komiksu od Marvelu, které se odehrává v San Francisku. (3T)

 • - Tvůrci se skutečně drželi komiksových předloh. Nejvíce inspirace čerpali ze série „Lethal Protector“ a „Planet of the Symbiotes“. [Zdroj: Fandimefilmu.cz] (holyterry)

 • - Inspirací pro Fleischera pro vytvoření Venoma jako filmu byly snímky jako Americký vlkodlak v Londýně z roku 1981 (pro tělesný horor, násilí a agresi), Krotitelé duchů z roku 1984 (pro mix hororu a komedie) a také Policajt v Beverly Hills z roku 1984 (pro svůj osmdesátkový feeling). [Zdroj: Fandimefilmu.cz] (holyterry)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace