Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Tom Hardy
  ****

  Dokonalá pocta žánru, za kterou nechť si dá Falcon OHROMNOU facku, že snímek vyřadil z plánu českých premiér (ale hlavně že jsme mohli do kina na Jacka a Jill, že…). V mnoha ohledech téměř perfektní buddy-movie komedie, v níž není nouze o památné hlášky („Mami, mohli byste ty fotky dát pryč? Vypadám na nich jako dítě, co umřelo při autonehodě“) a výborně vypointované scény (první zatčení, drogový trip, příchod do školy, každá scéna s Ice Cubem). Další projekce rozhodnou o tom, jestli si to zaslouží pět hvězdiček. Horký adept na komedii roku (Diktátora jsem zatím neviděl).(19.5.2012)

 • Kaka
  **

  Je to příjemně vulgární a kontroverzní věc, ale dějově je to nudná a sterilní záležitost. Takže až na pár gagů a několik solidních slovních obratů to je jen směska nevšedních situací a pár solidních záběrů. Ani ne komedie, ani ne kriminálka. Odvázané určitě, ale zase až tak mne to nebavilo. Chemie lehce pokulhávala.(23.11.2012)

 • T2
  ***

  Rozpočet $42miliónovTržby USA $138,447,667Tržby Celosvetovo $201,915,539Tržby za predaj Blu-ray v USA $14,536,069 //počet predaných kusov 754,140Tržby za predaj DVD v USA $30,348,305 //počet predaných kusov 1,744,421║ je to len obohraná šablónka scén na istotu pripomínajúca praštenosť ako Fízli zo zálohy, ktorá má aspoň miestami celkom zábavnú údernosť, krátky výstup Johnny Deep-a bol otras /55%/(30.9.2012)

 • tron
  ***

  Snaživé, ale moc ma to nechytilo. Temný seriál (na ktorom som vyrastal) bol atmosférou a postavami niekde absolútne inde, ale to nie je dôvod, pre ktorý filmovému spracovaniu dávam "len" 60%. Len 60% za to, že ma príliš nebavil, je dosť dlhý a najlepšie vtipy sa dostali do traileru. Tatum a Hill sú vydarený párik a ako celok je to vlastne fajn, oddychová záležitosť. Ale dvojka ma bavila o dosť viac, čo je prekvapivé.(24.2.2017)

 • Cervenak
  ***

  Má to vynikajúce momenty: každá scéna, v ktorej je Ice Cube ("Teenage the fuck up!!!"), úprimné doznanie policajného riaditeľa ("Už nemáme nové nápady, tak skúšame staré sračky, možno niektorá zaberie."), problémy s explóziami a geniálne finálne dvojcameo. Okolo toho sa ale vŕšia trapasy, ktoré proste nie sú vtipné. Veľa dobrých liniek (chemikárka je jasne najzábavnejšia postava) zostane nevyužitých. A chémia hlavných postáv nie je až taká dobrá, ako by sa patrilo - Channing je väčšinu času totálne mimo postavy. 5/10(13.5.2012)

 • - Pri prenasledovaní motorkárskeho gangu na plese ovracia Jenko (Channing Tatum) Schmidta (Jonah Hill) na jeho biele sako. Keď vybehnú von je sako čisté. (xun)

 • - V přestřelce v hotelovém pokoji je za Jenkem (Channing Tatum) a Schmidtem (Jonah Hill) televize, ve které běží epizoda z původního seriálu, konkrétně postava důstojníka Harryho Trumana (Dustin Nguyen). (cvaky32)

 • - Tvorcovia sa snažili zakryť poznávacie znaky, ktoré by odkazovali na to, že film je natáčaný práve v New Orleans, Louisiane - nahrádzali názvy ulíc, digitálne odstraňovali billboardy miestnych firiem, vyhýbali sa všeobecne známym lokalitám v meste a pod. (Greenpeacak)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace